WEB SİTESİ YENİLEME

Web siteniz güncel teknolojiler ve SEO stratejileri çerçevesinde tekrar yorumlanacaktır.

Kullanıcı Deneyimi

Mevcut web siteniz güncel standartları desteklemiyor mu? Novasta web sitesi yenileme hizmeti ile mevcut siteniz, mevcut tasarım standartlarına ve arama motoru optimizasyon çalışmalarına uygun olarak güncellenmektedir.

Web sitesi yenileme hizmetinde mevcut sitenin kodlama alt yapısına dokunulmaz, sadece tasarımsal ögeler ve kodlar değiştirilerek, güncel bir web sitesinde olması gereken ön yüz güncellenir. Web sitesi yenileme hizmeti mevcut web sitesinin alt yapısından memnun olan, fakat tasarımı hoşuna gitmeyen kullanıcılar için idealdir.

Hataları Giderin

Mevcut web sitenizde mobil uyumsuzluk, kırılmış kod bölümleri, optimize edilmemiş resimler, yavaş açılan landing page‘ler vb. bir çok problem sitenizin hem dijital reklam puanlarını hemde kullanıcıların sitede vakit geçirme sürelerine olumsuz yönde etki eder.

Web Sitesi Taşıma

Web sitenizden memnunsunuz fakat, farklı bir domain’e yada farklı bir hostinge taşıma istiyorsunuz. Domain değiştirmek ve Hosting değiştirmek birbirinden tamamen farklı iki konudur. Konunun uzmanları tarafından değerlendirildikten sonra işleme konulması gerekiyor.