MARKA YÖNETİMİ
KURUMSAL TASARIMLAR

Markanızın değerini çok iyi biliyoruz, dijital dünyada
markanızı olması gerektiği yere konumlandırıyoruz.

Dijital Marka Yönetimi

Firmanızın dijital ortamdaki başarısı marka kaliteniz ve yönetimi ile orantılıdır. Bu sebeple ilk adım olarak doğru markayı yaratmalı ya da var olan marka üzerinde doğru yönetim ve yönlendirme ile hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmalısınız.

Marka olabilmek ürün, hizmet satışı gibi ticari faaliyetlerde başarılı olabilmektir. Tam bir verimlilik halidir. Bunun halka ulaştırılması ve mesajlarının verilmesi marka yönetimidir. Marka yaratımı süreci uzun soluklu ve dikkat gereken aşamalar içeren bir süreçtir. Logo tasarımından kullandığınız renklere kadar her çizgi ile,  tüketiciye veya müşterilerinize verdiğiniz mesajlar doğru oluşturulmalı, analizler ve raporlarla desteklenmelidir.

Katalog Tasarımı

Kurumsal Tasarımlar

Dijital mecralarda markanız  web siteniz, kataloglarınız, logonuz, kurumsal kimlik tasarımlarınız, sosyal medya hesaplarınız gibi öğelerle kullanıcıların gözü önüne serilir. Kurumunuzun vizyon, misyon ve değerler gibi kavramları bu tasarımları direkt etkilerken, marka değerinizi arttırmanız yine bu öğelerin doğru tasarlanması ve yönetilmesi ile mümkün olabilmektedir.

Novasta dijital marka yönetiminizi eksiksiz olarak uzman kadrosu ile sizlere sunar.