3D Görselleştirme

3d modelleme ile hayal limitlerinizi kaldırın, detaylı sunumlar hazırlayın.

3D Modelleme
Özgürlük ve Detay

3D görselleştirme hizmeti ile ürünlerinizde ki detayları öne çıkarın.

Ürünlerinizi web'te sunmak için iki adet seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan biri profesyonel fotoğraf çekimi diğeri ise ürünlerinizin bilgisayarda modellenmesi ve bu modellerin yine bilgisayar ortamında 3d görselleştirilmesidir.

Novasta tasarım 3d görselleştirme ve animasyon sürecinde ürünlerinizin birebir ölçekli modellerini bilgisayar 3 boyutlu olarak modeller ve oluşturulan modelleri gerçeğe en yakın biçimde sunumlarınız için hazırlar.

Kurumsal Web Tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu novasta®

Novasta® 3d görselleştirme hizmeti ile ürünlerinizin yeni varyasyonları oluşturabilir, istediğiniz açılardan 3d renderlarını alabilir, renk, doku, ölçü gibi bir çok parametre ile kolayca oynayabilirsiniz.

3 boyutlu olarak tasarlanması istenen obje (araba, diş, levye, tekerlek vs.) teknik bilgileri alınarak modellenir.

Resim veya ölçüden yararlanılamayan  karmaşık modeller 3 boyutlu tarayıcılar ile taranarak 3d modelleme programları vasıtası ile optimize edilir ve 3d görselleştirme ile gerçeğe en yakın görüntünün alınması alınır.

Herşeyi Üretmeniz
Gerekmiyor!

Ürünlerinizin renklerini, tiplerini değiştirip yeni modeller oluşturabilirsiniz.

Ürünlerinizi daha iyi tanıtın.

3D görselleştirme ile fotoğraf ile
gösteremeyeceğiniz detayları kolayca sunabilirsiniz..

3D kesit modelleme ile müşterilerinize ürünlerinizin detaylarını, tüketiciye nasıl faydalı olduklarını, ürünlerin katmanlarını etkileyici şekilde sunabilirsiniz. Görselleri 3d animasyonla daha etkili hale getirebilir, web sitenizde tam kullanıcı deneyimi yaşatabilirsiniz.

3D görselleştirme ve 3D modelleme makina sektörü, inşaat sektörü, tıp sektörü, 3d görselleştirme hizmetinden hem sunum hem de reklam uygulamalarında yoğun olarak kullanmaktadırlar. 3D görselleştirme her sektöre detay derecesine göre uygulanabilir.

3d modelleme sürecinin süresini modellenecek yada taranacak nesnenin detay seviyesi belirlenir. Bazı sektörlerde çok ince ayrıntıların bile önemi var iken (msl lastik modellerinde lastik izlerinin önemi) bir başka sektörde genel işleyişin gösterilmesi yeterlidir. (ambalaj sektörü)

 

Novasta® 3D görselleştirme hizmeti size istediğiniz çözünürlükte çıktı almanıza olanak verir. Web sitesinde kullanmak için için 72dpi 1024x768 yeterli olabilirken, bu çözünürlük katalog, afiş billboar gibi uygulamalar için yetersiz kalacaktır.

Render &
Teslimat

Modelleriniz istediğiniz çözünürlükte sunulur.

YUKARI