3D MODELLEME ve ANİMASYON

Gerçekçi ürün görselleştirme ile müşterilerinize göstermek istediğiniz detayları
kolayca anlatabilir, renk, boyut gibi değişkenleri rahatça değiştirebilirsiniz.

Herşeyi üretmeniz gerekmiyor.

Ürünlerinizi web üzerinde sunma ve reklam için iki adet seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan biri profesyonel fotoğraf çekimi diğeri ise ürünlerinizin bilgisayarda 3 boyutlu modellenmesi ve bu modellerin yine bilgisayar ortamında 3d görselleştirilmesidir. Firmalar iki yöntemi birbirinden bağımsız kullanabileceği gibi seçenekleri beraber de kullanabilmektedir.

Novasta tasarım, 3d görselleştirme ve animasyon sürecinde, ürünlerinizin birebir ölçekli modellerini bilgisayarla 3 boyutlu olarak modeller ve oluşturulan modelleri gerçeğe en yakın biçimde sunumlarınız için görselleştirir.

3D Görselleştirme

Sınırsız Detay Ve Katman

3D Görselleştirme

Novasta® 3d görselleştirme hizmeti ile ürünlerinizin yeni varyasyonları oluşturabilir, istediğiniz açılardan 3d renderlarını alabilir, renk, doku, ölçü gibi bir çok parametre ile kolayca oynayabilirsiniz.

3 boyutlu olarak tasarlanması istenen obje (araba, diş, levye, tekerlek vs.) teknik bilgileri alınarak modellenir. Resim veya ölçüden yararlanılamayan karmaşık modeller 3 boyutlu tarayıcılar ile taranarak 3d modelleme programları vasıtası ile optimize edilir ve 3d görselleştirme ile gerçeğe en yakın görüntü alınır.

3D Animasyon ile Etkileyici Sunumlar

3D Görselleştirme

Ürünlerinizin kullanımını ve detaylarını belirlemekte başvurulan diğer bir yöntem ise ürün animasyonlarıdır. Kullanıcılara göstermek istediğiniz video, resim, fotoğraf gibi öğeleri 3D animasyon ile etkileyici şekilde gösterebilirsiniz. 3D ürün animasyonları ile interaktif sunumlar hazırlayabilir, müşterilerinizin ürünler ile iletişime geçmesine olanak verebilirsiniz.

3D animasyon süreci istediğiniz detay derecesine göre farklı kalite ve zamanlarda hazırlanabilir. Projelere başlamadan önce detaylı planlama programı çıkarılarak, render, post-prodüksiyon gibi zaman alıcı sürelerin kısaltılması gerekmektedir.

  • 3D Modelleme ve Görselleştirme

    Gerçekçi ürün görselleştirme ile müşterilerinize göstermek istediğiniz detayları kolayca anlatabilir, renk, boyut gibi değişkenleri rahatça değiştirebilirsiniz.