İHRACAT İÇİN WEB SİTESİ

Yurtdışında ürün ve hizmetlerinizi olduğunuz yerden tanıtın,
satışlarınızı arttırın, yeni müşterilere ulaşın.

Çok Dilli Web Sitesi

Firmanız global pazarları hedefliyorsa, web içeriğinizin birden fazla dile tercüme edilmesi gerekmektedir. İngilizce ve Türkçe genelde Türkiye’de kurumsal firmaların temel seçenekleri olurken, Arapça, Farsça, Rusça gibi diller bu ülkelerden de müşteri çekilmesine yardımcı olmaktadır.

İhracatçıların gereksinimleri düşünülerek hazırlanmış ihracat’a özel web sitesi hizmetimizde İngilizce, Almanca, İtalyaca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, Farsça ve Rusça dilleri standart olarak sunulmaktadır. Web sitenizin Türkçe kökü yeminli tercüman tarafından çevrilip, yine bu dillere ait web sitenize entegre edilir.

Hedef Ülkede Hosting Ve Domain Kurulumu

e-ihracat paketinde yerel siteler oluşturuyoruz, hedeflediğiniz ülkelerin yerel hosting serverlarında web sitenizi barındırıyoruz. Yerel telefon numaraları ve adres sağlayarak, ihracat müşterisinin direkt kendi ülkesinden kendi cep telefonu ile size ulaşmasını sağlıyoruz.

İhracat Yönetimi

İhracatta tüm süreçlere online olarak ulaşmak, yönetmek ve analiz etmek ister misiniz? Oluşturduğunuz proformaları kolay bir şekilde siparişe cevirip fabrikaya otomatik olarak bilgilendirmeyi hiç düşündünüz mü? Yada ürünleriniz paketleme aşamasına geçer geçmez müşterinize sistemin otomatik olarak bilgilendirme maili göndermesini istemezmiydiniz?

İhracat yönetim sistemi ile tüm ihracat prosüdürlerini online olarak takip edip yönetebilirsiniz. Sınırlarınızı kendiniz belirler kendiniz yeni taşlar koyarsınız.

İhracat yönetimi programı tüm İhracat Web Sitesi hizmeti alan firmalarımıza kullanıcı sınırı olmadan otomatik olarak sunulmaktadır.

Web Siteniz İçin Raporlama

Web siteniz size kullanımı kolay kontrol paneli ile birlikte teslim edilir. Kontrol paneli üzerinden sayfalarınızı güncelleme, haber girme,haber çıkarma, resim ekleme ve silme, kategoriler oluşturma, ürün ekleme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Web sitenizi güncel tutmanız hem arama motorlarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olur hem de kullanıcılarınıza dinamik içerik göstermiş olursunuz. Yönetim paneli tüm kurumsal web sitesi tasarım hizmetimizde standart olarak müşterilerimize sunulur. Yönetim paneli teslim edilirken 3 saatlik bir eğitim verilir.

İhracat Web Sitesi Sıkça Sorulan Sorular

Evet, hedef pazara özel olarak hazırladığımız Google Adwords® veya Yandex Direct® arama motoru dijital reklam mecralarına ek olarak, facebook, instagram, linkedin sosyal medya platformları için reklam çalışması hizmeti vermekteyiz.

Yabancı dil için ek bir masraf çıkmaktadır. Çünkü temel olarak eklediğiniz yabancı dil mevcut web sitenizin ikinci bir kopyasının düzenlemesi işlemidir ve uzun sürebilmektedir. Latin dilleri daha kolay çevirilirken, Arapça dili sağa dayalı yapısı ile tasarım farklılığı gerektirmektedir. Novasta® web tasarım bu tasarım deşikliği için herhangi bir ücret farkı yansıtmayacaktır. Fakat ek-diller ek ücrete tabidir.

Rusya pazarı için en önemli araçlardan biri Eksiksiz Rusça Web sitesidir. Ürünleriniz ile ilgili EAC vb. sertifikalarınız tam olması reklam çalışmalarınızın başarısını etkileyen unsurlar olacatır. Rusya pazarı girilmesi zor bir dijital mecradır. Arama motoru olarak hem google hemde yandex’i tercih etmektedirler. Ayrıca sosyal medya platformaları çoğunluklu olarak Vkontakte ve Adnaklasnik gibi popüler Rus platformlarıdır. Bu sebeple reklam stratejsi bu bilgilere dayanılarak yapılmaktaıdr.

Rusya pazarında 2017 verilerine göre arama motorları Google kullanımı 52%, Yandex kullanımı 42%, mail.ru kullanımı ise 3,6% olarak sıralanmaktadır.