E-Ticaret Sitesi

Güvenli, size özel tasarlanmış, kolay ürün ekleyebileceğiniz e-ticaret deneyimi.

Kredi Kartı ile
hemen
ödeme alın.

Ekonomik, kolay güncellenebilir, hızlı şekilde kurulup hemen alışveriş yapmanıza olanak veren E-ticaret sistemimiz ile internet girişimciliğinize ilk adımı atın.

Siz işinize odaklanın biz web'teki sunumunuza ve tahsilatlarınızı kredi kartı, paypall, kapıda ödeme, havale gibi araçlarla sorunsuz ve güvenli yapılmasına.

E-Ticaret sisteminiz PHP tabanlı MySQL veri tabanı ile kullanıcı dostu arka panel grafiksel tasarımıyla ürün ekleyip çıkarmanızı kolaylaştıracaktır.

E-ticaret sistemimiz tamamen firmanıza özel olarak geliştirilir ve tasarımı özel olarak kurumsal kimlik sınırlarında düzenlenir.

e-Ticaret'teki müşterilerinizin kafasında ki en önemli sorun ödeme güvenliğidir. Ödeme güvenliği tüm e-ticaret sistemlerimizde standart olarak 256bit SSL koruması ile sağlanmaktadır.

Serverlarınız olası ataklara ve sızmalara karşı önceden oluşturulmuş kurallar ile korunmaktadır.

.

Ddos atakları veya virüs,spam sızmalarına karşı Novasta size ek olarak web sitesi güvenliği sunar. Günlük olarak tüm dizinleriniz spam ve viral içeriklere karşı taranır, aylık gelişmiş şifre değişiklikleri ve yedekleme seçeneği sunar.

Web sitesi güvenliği paketi e-ticaret sistemine ek olarak verilir.

256 bit
SSL
ile güvenli ödeme.

YUKARI