ÖZEL WEB TASARIM

Şablonlara bağlı kalmadan diğer web sitelerinden farklı olan web tasarım hizmetidir.
Müşteri kreatif ekip ile beraber sitede mevcut tüm değişkenlere dokunabilir.

Size özel tasarım size özel panel

Özel web tasarım hizmetimizde hem backend hem de frontend size özel olarak kodlanmaktadır. Özel web tasarım projeleri bu sebeple Kurumsal Web Tasarım hizmetine göre projenin büyüklüğü dikkate alınarak daha uzun sürebilmektedir. Sadece frontend’e sahip bir özel tasarım yapılabileceği gibi, hem frontend hemde backend tasarımı talep edebilirsiniz.

Tamamlanan web sitenizin optimizasyon ve responsive özelliği yine özel web tasarım paketleri içerisinde değerlendirilmektedir. Özel web tasarım hizmeti standart web tasarım kalıpları dışına çıkmak isteyen, animasyon ve etkileyici görsel talep eden firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Her detaya dokunun

Özel web tasarım çalışmaları birebir sizinle beraber tüm detayları planlama aşamasında belirlenerek kademeli olarak tamamlanır. Projenin her aşamasında sizinde tasarım sürecine girmeniz beklenir.

Sınırları hayal gücünüzle belirleyin.

Özel web tasarım hizmetinde tasarım sınırları siz belirlersiniz, biz uygularız. Özel web tasarım hizmetinde, hiç bir şablona bağlı kalmadan tamamen isteklerinize özel olarak kodlanmış, back paneli bu isteklere uygun olarak hazırlanmış, tüm optimizasyonları en ince ayrıntısına kadar test edilmiş web siteleri yaparız.

Özel Web Tasarımı Veko Proje
Kurumsal Web Tasarımı Sedat Öztürk

Sınırları hayal gücünüzle belirleyin.

Özel web siteleri standart web şablonlarına uygun olmadıkları için daha fazla kodlama ve responsive tasarım giydirme gerektirir. Bu sebeple özgün web site hizmeti, kurumsal web tasarım hizmetinden ayrılır.

Kafanızda uygulanmamış tasarım fikirleri, interaktivitesi bol web siteleri varsa özel web sitesi tasarımı hizmeti sizin için uygundur.