Novasta Bilişim Ltd.Şti.

Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Ajansı

Novasta 2008 yılında kurumsal kimliğe bürünerek geniş spektrumlu web tasarım ve dijital pazarlama ajansı olmuştur. Kurulduğu günden bu yana bilgisayar destekli grafik tasarımı, dijital reklam yönetimi, 3d modelleme ve görselleştirme alanlarında hizmet veren Novasta, müşterilerine güncel teknolojileri kullanarak özgün ve sürdürülebilir dijital deneyim sunmaktadır.

Müşterilerimize doğru zamanda doğru hizmeti, hizmetin hak ettiği fiyat ile ulaştırmak, firmalara satış ve pazarlamada dijital mecraların gücünün farkına varmasında yardımcı olmak , bilişim sektörüne sadece tüketen değil üretebilen beşeri ekonomiler kazandırmak öncelikli misyonumuzdur.

Güncel gelişmeleri anında ürünlerine yansıtabilmek araştırma ve geliştirmeye yatırımı yapıp global pazarda da hizmet sunabilen, sürdürülebilir ve kullanıcı dostu ürünler sunmak firmamızın vizyonudur.

Geniş Spektrumlu Tasarım Ajansı

Firmamız yıllar içerisinde kurmuş olduğu ortaklıklar ile KOBİ’lerin kapsamlı dijital pazarlama projelerini gerçekleştirmiş, farklı kategorilerde ki dijital mecraların uzmanı kişiler ile çalışarak firmaların asgari faydayı azami bütçe ile planlamasını sağlamıştır.

2020 yılı itibarı ile sadece Türkiye’de ki KOBİ’lere değil, yurtdışındaki müşterilerine de grafik tasarımı ve dijital pazarlama alanlarında çözümler sunan Novasta; Çek Cumhuriyeti, Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Ukrayna ve İtalya gibi ülkeler ile çalışma imkanı bulmuş ve halen çalışmalarına devam etmektedir.

Tufan ULUDOĞAN
CG Artist
2007 yılında Ukrayna Kiev Ulusal Güzel Sanatlar Fakültesi Web ve Grafik Tasarım bölümünde eğitim gören Tufan, 3D animasyon, modelleme, görselleştirme konularında uzmanlaşarak bilgisayarlı grafik tasarımı konusunda Novasta Tasarımda kendine yer bulmuştur. Google Adwords Arama ağı uzmanı ve mobil site geliştirici uzmanlığı sertifikaları vardır.

Büşra ÖLKER
Graphic Designer

İstanbul Kavram MYO – Grafik Tasarımı bölümünden mezun olan Büşra, aynı zamanda İstanbul Üniversitesinde eğitimini sürdürmektedir. 2020 yılında Novasta Tasarımın ekibine katılmış olup burada grafik tasarım çalışmalarına devam etmektedir.

Ali ÖZSOY
Web Developer

Karabük Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olan Ali, HTML, CSS ve Javascript ile arayüz oluşturma konusunda Novasta Bilişimde kendine yer bulmuştur.

Gökhan BERBER
Matbaa/Promosyon ürünleri Uygulama ve Tasarım

16 yıldır promosyon ve matbaa ürünleri sektöründe birebir sektörün içerisinde çalışarak uzmanlaşan Gökhan, Novasta tasarımda katalog, broşür, afiş, kartvizit ve promosyon ürünlerinde müşterilerine sorunsuz, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Deniz DERMAN
Marka yönetimi ve uygulamaları

İstanbul üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezun olan Çağrı, sektörün önde gelen PR ajanslarında görev yapmış ve tecrübe edinmiştir. Novasta Tasarım da dijital pazarlama, marka danışmanı ve uzmanı olarak hizmet sunan Deniz, SEO ve SEM da fark yaratmaktadır.