Novasta Bilişim Ltd.Şti.

Web Tasarım ve Dijital Pazarlama Ajansı

Novasta 2008 yılında kurumsal kimliğe bürünerek geniş spektrumlu web tasarım ve dijital pazarlama ajansı olmuştur. Kurulduğu günden bu yana bilgisayar destekli grafik tasarımı, dijital reklam yönetimi, 3d modelleme ve görselleştirme alanlarında hizmet veren Novasta, müşterilerine güncel teknolojileri kullanarak özgün ve sürdürülebilir dijital deneyim sunmaktadır.

Müşterilerimize doğru zamanda doğru hizmeti, hizmetin hak ettiği fiyat ile ulaştırmak, firmalara satış ve pazarlamada dijital mecraların gücünün farkına varmasında yardımcı olmak , bilişim sektörüne sadece tüketen değil üretebilen beşeri ekonomiler kazandırmak öncelikli misyonumuzdur.

Güncel gelişmeleri anında ürünlerine yansıtabilmek araştırma ve geliştirmeye yatırımı yapıp global pazarda da hizmet sunabilen, sürdürülebilir ve kullanıcı dostu ürünler sunmak firmamızın vizyonudur.

Geniş Spektrumlu Tasarım Ajansı

Firmamız yıllar içerisinde kurmuş olduğu ortaklıklar ile KOBİ’lerin kapsamlı dijital pazarlama projelerini gerçekleştirmiş, farklı kategorilerde ki dijital mecraların uzmanı kişiler ile çalışarak firmaların asgari faydayı azami bütçe ile planlamasını sağlamıştır.

2020 yılı itibarı ile sadece Türkiye’de ki KOBİ’lere değil, yurtdışındaki müşterilerine de grafik tasarımı ve dijital pazarlama alanlarında çözümler sunan Novasta; Çek Cumhuriyeti, Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Ukrayna ve İtalya gibi ülkeler ile çalışma imkanı bulmuş ve halen çalışmalarına devam etmektedir.

tufan novasta tasarım

Tufan ULUDOĞAN
Grafik Tasarımcısı

deniz novasta tasarım

Elif Nur BİLEN
Grafik Tasarımcısı

ali novasta tasarım

Ali ÖZSOY
Yazılım Uzmanı

deniz novasta tasarım

Deniz DERMAN
Marka yönetimi ve uygulamaları

gökhan novasta tasarım

Gökhan BERBER
Matbaa/Promosyon ürünleri Uygulama ve Tasarım

deniz novasta tasarım

Aliye KARAMAN
Muhasebe ve Finans

gökhan novasta tasarım

Arda DEMİR
Web Tasarım Stajeri

deniz novasta tasarım

Ceren ÇELİK
Bilişim Teknolojileri Stajeri