Novasta Web Tasarım ve Yazılım


İstanbul Tuzla'dayız

Novasta 2008 yılında kurumsal kimliğe bürünerek geniş spekturumlu bir web tasarım ve yazılım ajansı olmuştur. Kurulduğu günden bu yana bilgisayar destekli grafik tasarımı ve web programlama konusunda müşterilerine hizmet veren Novasta Tasarım, güncel grafik teknolojileri ile özgün ve sürdürülebilir web tasarım ve yazılım hizmeti sunmaktadır.

Biz Kimiz ?

Tufan ULUDOĞAN
CG Artist
2007 yılında Ukrayna Kiev Ulusal Güzel Sanatlar Fakültesi Web ve Grafik Tasarım bölümünde eğitim gören Tufan, 3D animasyon, modelleme, görselleştirme konularında uzmanlaşarak bilgisayarlı grafik tasarımı konusunda Novasta Tasarımda kendine yer bulmuştur.

Kişisel Bloğu : www.cghaber.com

Meriç GÖRGÜLÜ 
PHP/MySql Yazılım Uzmanı

Programcılık eğtimine lisede başlayan Meriç İstanbul Arel Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği eğitimine devam etmektedir.

Php tabanlı web siteleri ve programları üreten Meriç, 2016 yılında Novasta tasarımın ekibine katılıp hem projelerine devam etmektedir.

Gökhan BERBER
Matbaa/Promosyon ürünleri Uygulama ve Tasarım

16 yıldır promosyon ve matbaa ürünleri sektöründe birebir sektörün içerisinde çalışarak uzmanlaşan Gökhan, Novasta tasarımda katalog, broşür, afiş, kartvizit ve promosyon ürünlerinde müşterilerine sorunsuz, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Deniz DERMAN
Marka yönetimi ve uygulamaları

İstanbul üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezun olan Çağrı, sektörün önde gelen PR ajanslarında görev yapmış ve tecrübe edinmiştir. Novasta Tasarım da dijital pazarlama, marka danışmanı ve uzmanı olarak hizmet sunan Deniz, SEO ve SEM da fark yaratmaktadır.

YUKARI