Kurumsal Web Tasarım

Profesyonel web tasarım hizmeti ile eksiksiz bir web siteniz olsun.

Responsive
Tasarım

Responsive Tasarım ile her cihaza uyumlu profesyonel web sitesi.

Günümüzde kurumsal web siteleri tüm cihazlarda aynı kullanıcı deneyimini ziyaretçilerine sunmak zorunda.

Ipad, tablet, bilgisayar, laptop, cep telefonu gibi farklı ekran boyutlarına sahip cihazlarda uyumlu olması size extra web sitesi masrafından kurtarır. Ayrıca daha kolay yönetilebilir profesyonel web hizmeti sunar.

Novasta® Kurumsal Web Tasarım hizmeti ile web siteniz çağın gereksinimi olan responsive tasarım ile size sunulur.

Responsive Tasarım Nedir?

Kurumsal Web Tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu novasta®

Novasta® Kurumsal Web Tasarım siteleri arama motoru optimizasyon servisine (SEO) uyumlu olarak tasarlanır. Böylece seo danışmanlığı hizmeti almak istediğinizde extra bir ücret ödemezsiniz.

Kurumsal web siteniz uluslararası web sitesi yönelgelerine ek olarak google, bing, yandex, yahoo gibi arama motoru servislerine göre de kod ve tasarım uyumunun olması gerekmektedir.

Seo Danışmanlığı nedir?

Arama Motoru
Optimizasyonu

Google'da daha kolay bulunun, üst sıraları hedefleyin.

Yönetilebilir
Web Sitesi

Yönetim Paneli ile ürün, resim, haber ekleme ve çıkarma işlemlerini kolayca yapın.

Kurumsal web sitenizi  hiç kimseye bağımlı olmadan kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Web sitenizin tasarımı tamamlandıktan sonra size yönetim paneli ile birlikte teslim edilir. Resim ekleme çıkarma, haber girişleri yapma ve haber kategorileri oluşturma, ürün ekleme ve çıkarma gibi devamlı web sitesini canlı tutacak işlemleri yönetim paneli ile birlikte kendiniz veya belirlediğiniz bir personel ile gerçekleştirebilirsiniz.

Novasta® Kurumsal Web Tasarım hizmeti sonunda size 1 gün içerisinde panelin tüm inceliklerini gösteren uygulamalı eğitim vererek sitenize hakim olmanızı sağlar.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Kurumsal Kimlik tasarımı ile ister mevcut kimliğinizi
uygulatın isterseniz yeni bir kurumsal kimlik oluşturun.

Kurumsal web sitesi tasarımlarımız her müşterinin kurumsal kimliğini ön plana çıkartacak şekilde ele alınır. Logonuz da ki renkler, kullandığınız yazı tipleri vb. bir çok öğe web sitenize özel olarak uygulanabilir.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Novasta® Kurumsal Web Tasarım hizmetinde standart olarak web sitenizde kullanılacak banner tasarımları, fotoğraf çalışmaları, verdiğiniz reklamlarda kullanılacak tüm öğeler vektörel olarak size teslim edilir.

Standard olarak müşterilerimize kaç kişinin web sitesini ziyaret ettiğini, hangi ülke ve şehirlerden katılımlar olduğunu, sitenize bağlantı veren diğer web sitelerini, adwords yada sosyal medya kampanyalarınızın nasıl sonuçlandığı vb. bir çok istatistiksel bilgiyi aylık olarak sunuyoru. Web yatırımınızın sonuçlarını anlık olarak görebilirsiniz.

 

Novasta® Kurumsal Web Tasarım siteleri arama motoru optimizasyon servisine (SEO) uyumlu olarak tasarlanır. Böylece seo danışmanlığı hizmeti almak istediğinizde extra bir ücret ödemezsiniz.

Raporlama ve
Analiz

Web yatırımınızın sonuçlarını görün.

YUKARI