Kurumsal Web Tasarım

Profesyonel web tasarım hizmeti ile eksiksiz bir web siteniz olsun.

Responsive
Tasarım

Responsive Tasarım ile her cihaza uyumlu profesyonel web sitesi.

Mobil telefonların hayatımızda büyük yer edinmesi ile birlikte kurumsal web sitelerinin tüm cihazlarda aynı kullanıcı deneyimini ziyaretçilerine sunmak zorunda olduğu bir süreçten geçiyoruz.

Ipad, tablet, bilgisayar, laptop, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, televizyon gibi farklı ekran boyutlarına sahip cihazlar artık internete web sitelerinde gezinebilme imkanı sunuyorlar.

Responsive tasarım kullanıcılarına içeriğin her ekran boyutunda okunabilir olmasını sağlıyor. Ayrıca tüm boyutlarda uyumlu olması size extra web sitesi masrafından kurtarıyor.

Responsive Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web  siteniz arama motoru optimizasyon servisine (SEO) uyumlu olarak tasarlanır. Böylece seo danışmanlığı hizmeti almak istediğinizde extra bir ücret ödemezsiniz.

Kurumsal web siteniz uluslararası web sitesi yönelgelerine ek olarak google, bing, yandex gibi arama motoru servislerine göre de kod ve tasarım uyumunun olması, hızlı açılması, sitede ki imajların optimize edilmiş olması gerekmektedir.

 

Arama Motoru
Optimizasyonu

Google'da daha kolay bulunun, üst sıraları hedefleyin.

Yönetilebilir
Web Sitesi

Resim ekleme, çıkarma, haber eklemeyi kolayca yapın.

Web siteniz size kontrol paneli ile birlikte teslim edilir. Kontrol paneli üzerinden sayfaları güncelleme, haber girme,haber çıkarma, resim ekleme ve silme, kategoriler oluşturma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Web siteniz tamamen size aittir.

Web sitenizi güncel tutmanız hem arama motorlarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olur hem de kullanıcılarınıza dinamik içerik göstermiş olursunuz.

Yönetim paneli tüm kurumsal web sitesi tasarım hizmetimizde standart olarak müşterilerimize sunulur. Yönetim paneli teslim edilirken 3 saat'lik bir eğitim verilir.

Kurumsal Web Tasarım
YUKARI