Güncel Referanslarımız

3d Görselleştirme

3d görselleştirme – ABS PV

Perşembe, 16 Mart 2017 |

ABS PV firması ürünleri için 3d görselleştirme hizmeti Novasta® tarafından gerçekleştirildi.

3d Görselleştirme

Orcan Grup A.Ş.’nin havayı şekillendiren ürünleri, web sitesinde ve kataloglarında daha net ve özgür resimler kullanabilmeleri için 3d görselleştirme hizmeti ile renderlandılar. Toplamda 120’ye yakın ürünün 3 boyutlu çizim ve render hizmeti Novasta® tarafından gerçekleştirildi.

Katalog ve Cepli Dosya Tasarımı

ABSPV Ltd.Şti. firmasının kurumsal kimliği doğrultusunda ürünlerini etkili şekilde gösterebileceği katalog ve cepli dosya tasarımları Novasta® tarafında tamamlandı.

Abank Mail İmza

Salı, 07 Mart 2017 |

    İnan Kaya AND Plaza Tel: (0216) 300 26 52 Kıdemli Uzman Tic.Sic.No : 25806-5 Microsoft ve Sistem İçerenköy Mahallesi Umut Sokak Yönetim Birimi No: 10-12 Ataşehir/İstanbul www.abank.com.tr

Kurumsal Web Tasarım

Bursa, Kayapa organize sanayi bölgesinde yer alan Dali Tekstil, Bursa’nın sayılı Tekstil firmalarından biridir. Novasta®‘ya geldiklerinde yeni yaptıkları yatırımın tanıtılmasına öncülük edecek bir özel web sitesi tasarımı istediler.

ürün fotoğraf çekimi ve Katalog Oluşturma

Viscotex® firması için ürün fotoğraf çekimleri yapıldı, çekimi biten fotoğraflar katalog haline getirilerek son kullanıcı ile buluşturmak için firmaya teslim edildi.  

web tasarım ajansı

3d ürün animasyonu

Perşembe, 02 Şubat 2017 |

3D Ürün Animasyonu | zipzippark.com.tr Çocuk oyun grupları üreticisi ZıpZıp Park firmasının 16 adet video dan oluşan internet pazarlamada kullanılacak ürün animasyonları Novasta tarafından gerçekleştirildi.

Kurumsal Kimlik Çalışması MTM

Uzun süredir aynı logolarını kullanan MTM Elektronik A.Ş. firması Novasta’ya firmalarının 2017 vizyon ye görünüm yenileme çalışmaları için başvuruda bulundu.

kurumsal-web-sitesi-sedat-ozturk-tasarim

Istanbul Kartal mevkinde merkez ofisi bulunan Sedat Öztürk Endüstriyel Tasarım Ltd.Şti. Ford, Otosan, Bugatti, Opel vb. daha sayısız dev firmanın projesinde yer almış ve Kurumsal web tasarım ihtiyacında Novasta’yı çözüm ortağı olarak seçmiştir.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Istanbul Tuzla mevkilerinde fabrikaları bulunan Ülger Seramik porselen ürün üretimi sektöründe faaliyet göstermektedir.

Kurumsal Web Tasarım

Istanbul Tuzla ve Hadımköy mevkilerinde fabrikaları bulunan ve Tuzla Aydınlı mevkinde  merkez ofisi bulunan Orcan Group A.Ş. Airpop strafor, ambalaj üretimi sektöründe faaliyet göstermektedir.

Kurumsal Web Tasarım

Istanbul Kartal mevkinde fabrikası bulunan ve aynı mevkide  merkez ofisi bulunan Metroplast Asansör Ltd.Şti. Asansör ekipmanlarının üretimi, yurtiçi ve yurdışı satışı sektöründe faaliyet göstermektedir.

YUKARI