PROFESYONEL
SUNUM TASARIMI

Canlı, hikayesi sizin tarafınızdan, metinleri bizim uzmanlarımız
tarafından oluşturulmuş sunum tasarım hizmeti.

Sunumlarınızı sıkıcılıktan kurtarın

Profesyonel sunum hizmetimiz, sizleri standart, sıkıcı sunumlardan kurtamak için animasyon’nun gücünden yararlanan kapsamlı bir hizmettir. Mevcut sunumlarınız üzerine veya yeni sunumlarda  daha canlı, daha interaktif sunumlar hazırlama imkanı sunmaktayız. Vektörel animasyon, yaratıcı grafik tasarım, profesyonel fotoğraf çekimi gibi hizmetler ile de zengileştirilebilen profesyonel sunum hizmeti, kurumsal firmalara sunulmaktadır.

Sunum herkesin yapabileceği kolay hazırlanabilen bir bilgi paylaşım aracıdır. Profesyonel sunum hizmetinin standart sunum hizmetlerinden farkı öğelerin anime edilebilmesi, videoların sunumlar süresince kullanılabilir olması gibi standart sunumlara hareket eklenmesidir. Ek olarak firmanın standart sunumuna firma kurumsal kimliğinin giydirilmesi bir tasarımcı tarafından yapılması daha etkileyici sunumların ortaya çıkmasına sebep verebilir.

Ürün Tanıtımı Sunum Örneği

Ürünlerinizi animasyon ve özel efektler ile daha etkileyici şekilde sunabilirsiniz.

Ürün Tanıtımı Sunum Örneği

Ürünlerinizi animasyon ve özel efektler ile daha etkileyici şekilde sunabilirsiniz.

Sunum Planlama

Sizlerle beraber etkileyici bir sunum hazırlamak için, detaylı bir planlama sürecinden geçiyoruz. Firmanızda sizi ziyaret edip, tüm hikayeyi önce kağıtlarda planlıyoruz. Slaytlar teker teker tasarımsız taslak olarak oluşturuluyor.

Grafik Tasarım

Sunumlarınızın kurumsal kimliğe göre tasarlanması, slayta konu olan görsellerin ve resimlerin,  belirlenmesi, slayta sunumuna yardımcı olacak vektörel imaj, ikon, düğme gibi değişkenlerin tasarımının yapılması hizmetini içerir.

Fotoğraf Çekimi

İç Mekan, Dış Mekan veya Ürün fotoğraflarınız profesyonel olarak çekilip, sunumlarınıza eklenebilmektedir. Resim kalitesinin ve hikayesinin yüksekliği,sunum gücünüzü arttıracaktır.

3D Modelleme

Ürünlerinizin sunumunu yapıyorsanız, 3D modellemelinin gücünden yararlanarak etkileyici sunum grafikleri oluşturabilirsiniz. Model üzerinden kesit alma, katman gösterme, model patlatma gibi ileri grafik uygulamaları tarafımızdan gerçekleştirilebilmektedir.

Kurumsal Sunum Hizmeti

Profesyonel Sunum ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kurumsal Sunumlarınızı fiyatlandırırken birden fazla faktörü göz önüne alırız. Sunumuz  ile ulaşmak istediğiniz hedefler farklı olabilir; ürün sunumu, kurumsal tanıtım, mali tablolar gibi.

Profesyonel Sunum fiyatlarını belirleyen faktörler:

  • Slayt Sayısı,
  • Fotoğraf çekimi talep edilmesi,
  • 3D/2D Animasyon talebi,
  • Sunum refaket gün sayısı,
  • Stok resim kullanımı,

Bu kriterler tarafınızdan belirlendikten sonra size profesyonel sunum fiyatı ile ilgili bilgi verebiliyoruz.

Kurumsal Sunumlarınızı daha etkileyici olması için profesyonel resim hizmetinden yararlanabilirsiniz, yada stok imaj firmalarından resim satın alarak slaytlar üzerinde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Standart Powerpoint, Google Slides ve Apple Keynote dışında Novasta® tarafından geliştirilmiş hem MacOS hemde Windows tabanlı yazılılarda kullanılabilen sunum yazılımlarını kullanıyoruz. Novasta Slide ile daha etkileyici geçişler, ikon animasyonları, arkaplan animasyonları vb. bir çok interatif öğeye sunumlarınızda yer verebiliyorsunuz.

Sunumuzda ki içerikler müşterileriniz tarafından okunacağı için önemlidir. Standart olarak tüm içerikler müşteri tarafından bizlere ulaştırılır. Biz ise hiç bir yorum katmadan sunum şablonları içerisine yerleştiririz. Fakat bilgileri yazamıyorsanız bu konuda ki uzman arkadaşlarımızdan yardım alabileceğiniz web içerik yazarlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sunumuzlarınıza istediğiniz kadar dil ekleyebilir, tüm animasyon ve içerikleri bu dillere özel olarak düzenleyebilirsiniz.

Evet, projeniz video için özel olarak değerlendirildikten sonra video işleme programları ile birlikte özel sunum yapabiliyoruz.

Sunum Tasarımı ile ilgili
daha derine inin

Sunum Tasarımı Detaylı Bilgiler

Sunum Tasarımı Örneği

Dr. Deniz Üşümüş için hazırlanmış standard profesyonel sunum tasarımı örneği.

Video Sunum Tasarımı Örneği

Dr. Muhsin Yılmaz için hazırlanmış video profesyonel sunum tasarımı örneği.

Sunum Tasarımı Örneği

Blturkey için hazırlanmış standard profesyonel sunum tasarımı örneği.

Sunum Tasarımı Örneği

EMS Elektronik için hazırlanmış standard profesyonel sunum tasarımı örneği.

Sunum Tasarımı Örneği

Pergel Metal için hazırlanmış standard profesyonel sunum tasarımı örneği.

Sunum Tasarımı Örneği

Discovery Events için hazırlanmış standard profesyonel sunum tasarımı örneği.

Sunum Tasarımı Örneği

Dr Guard için hazırlanmış standard profesyonel sunum tasarımı örneği.

Sunum Tasarımı Örneği

Likit Kimya için hazırlanmış standard profesyonel sunum tasarımı örneği.