PROFESYONEL LOGO TASARIMI

Logo Tasarımı firmanızı, markanızı
iyi tanımakla başlayan dinamik bir süreçtir.

Hikayenizi Anlatan Logo Tasarımı

Logo tasarımı çok eskilere dayanan bir gelenektir. Firmaların dış dünya ile yüzünü temsil ettiği için belli bir ölçeğe gelmiş firmalar için büyük önem taşımaktadır. Logo tasarımında en önemli tasarım aşaması, logonun firmanızı doğru şekilde yansıtması ve uzun süre akılda kalıcı olabilmesidir. Kullanılan renklerden, imgelere, yazı karakterlerinden noktalama işaretlerine kadar tasarımınızı etkileyen bir çok faktör vardır.

Novasta® mevcut logo tasarımınızı yenileyebileceği gibi, sizlere kurum kimliğinizi doğru yansıtacak yeni logo tasarımları da sunabilir.

Kurumsal Kimlik Rehberi

Logo tasarımınızı diğer ajansların, matbaaların, personelinizin nasıl kullanacağının detaylı olarak örnekler ile anlatıldığı Kurumsal Kimlik Rehberi, firmalar talep ettiklerinde tarafımızdan hazırlanmaktadır. Böylece logonuz her yerde Kurum Kimliğine saygılı şekilde konumlandırılır.

Logo Animasyonları

Logo tasarım sürecinde ilk önce firmanızın profilini çıkarıp kendimiz için bir rakip analizi oluşturuyoruz. Firmanın hedefleri ve vizyonu üzerinden nerede konumlandırılması gerektiğini tartışıyoruz. Ürünlerinizi inceleyip pazarda ki algıyı ölçüyoruz.

Aldığımız veriler ve bilgiler neticesinde size logonuzun kaba çizimlerini yolluyoruz. Logonuz onaylandıktan sonra istediğiniz formatlarda sizlere ulaştırıyoruz.

Logo Renk ve Yazı Tipleri

Uko Group Logo Çalışması