3D ÜRÜN KİŞİSELLEŞTİRME

Müşterilerinize eşsiz ürün
kişiselleştirme deneyimi yaşatın.

E-Ticaret’te Sınırları Zorlayın

3d ürün kişiselleştirme sürecinizi E-Ticaret programınıza entegre ederek satın alma sırasında ürünün kişiselleştirilip size sipariş onay olarak gelmesine olanak verebilirsiniz.

Ürünün istediğiniz bölümünü değiştirin

3D Ürün görselleştirme ile ürünlerinizde müşterilerinizin değiştirmesini istediği bölümlerini belirleyerek sınırsız varyasyon sağlayabilirsiniz. Bir ayakkabının ipliği, bir kemerin tokası, bir arabanın dış boyası… Ürün kişiselleştirme tamamen sizin belirleyeceğiniz sınırlar içerisinde belirlenir.

Mobil ve Tablet Uyumlu

Ürün kişiselleştirme desktop bilgiyasarlada mouse yardımı ile yapılabileceği gibi mobil uyumu sayesinde ektra programlama ücretine gerek kalmadan dokunmatik ekranlarda  kullanıma olanak verir.

3d kişiselleştirme bir çok farklı uzmanlık alanın organize edilmesi ile gerçekleştiriliyor. Bu süreçler kısaca 3D modelleme, 3d texturing, 3d optimizasyon, HTML adaptasyon, Programlama.

3d kişiselleştirmesi yapılacak ürünler belirlendikten sonra sizden bu ürünlerin kişiselleştirilebilir alanları hakkında detaylı çalışmalar yapılıyor. 3D model web üzerinde gerçek zamanlı görüntülenebilecek şekilde optimize ediliyor. Kişiselleştirilecek bölümleri ve bu bölümlerin kişiselleştirme seçenekleri için yazılım programlanıyor.

3d ürün kişiselleştirme fiyatları bir kaç faktöre göre değişiklik göstermektedir, bunlar ;

  • Modellenecek ürünlerin karmaşıklığı ve detay seviyesi,
  • Kişişelleştirilecek katman sayısı,
  • 3d ürün kişiselleştirme entregrasyon platformu,

Doğru kriterlere göre hazırlanmış 3d modelleri sizden alabiliriz. Böylece 3d modelleme hizmet bedeli vermenize gerek kalmaz. Fakat ürünlerin mutlaka web için optimize edilmesi gerekmektedir.

Evet, ürünlerinizin kişiselleştirilmesi için ek varyasyon eklemesi yapabilirsiniz.