Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurum kimliğinizi yansıtabilen, markanızı doğru sunacak özgün kurumsal kimlik çalışması

Logo
Tasarımı

Kurumsal Kimliğinizin en önemli elementi Logo tasarımıdır.

 

Kurumsal kimliğinizin sunumunu  dijital ve basılı mecralarda destekleyecek en önemli element firmanızın logosudur. Web sitenizden tutun, kullandığınız katalog, takvim vb. bir sürü reklam öğesinde logonuz belirleyici faktör olacaktır.

Novasta® Kurumsal Kimlik Tasarımında logonuzu tasarlarken firmanızın duruşu, vizyonu, sektöründe ki misyonu gibi bir çok kurumsal kimlik araçlarını formülüne katarak çözüm sunar. Oluşturulan logolar özgündür.

Yapılan logoların kapı tabelası, promosyon ürünleri, kartvizit vb. bir çok reklam aracında nasıl duracağını size göstererek karar vermenizi kolaylaştırıyoruz.

Logo nasıl yapılır?

Kurumsal Web Tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu novasta®

Firmanızın klasik reklam araçları olan, katalog, broşür, el ilanı, cepli dosya, fatura, irsaliye vb. tasarımlarında kurumsal kimliğiniz dikkate alınarak özgün ve canlı tasarımlar ortaya çıkarılır.

Tüm tasarımlar istediğiniz formatlarda CMYK, 300dpi olarak sizlere teslim edilir.

İsterseniz baskı sürecinide sizin için takip ederiz isterseniz sadece tasarımları teslim ederiz.

Novasta® kurumsal kimlikte kullanacağınız fatura, irsaliye, antetli kağıt, el ilanı, katalog, zarf gibi matbaa ürünlerinde isterseniz tüm süreci tamamlayıp size ürünlerinizi teslim edebilir. Bu şekilde teslim aldığınız ürünlerin kağıt kalitesi, renk kalitesi, baskı hataları gibi süreçte olumsuzlukla karşılayabileceğiniz olaylar için risk almamış olursunuz.

Fakat süreci kendiniz takip etmek isyorsanız sadece tasarımları da kullanabilirsiniz.

Katalog
Tasarımları

Katalog, broşür, el ilanı vb. ürünleriniz için özgün ve kurumsal kimliğinizi destekleyen tasarım.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Kurumsal Kimlik tasarımı ile ister mevcut kimliğinizi
uygulatın isterseniz yeni bir kurumsal kimlik oluşturun.

Kurumsal web sitesi tasarımlarımız her müşterinin kurumsal kimliğini ön plana çıkartacak şekilde ele alınır. Logonuz da ki renkler, kullandığınız yazı tipleri vb. bir çok öğe web sitenize özel olarak uygulanabilir.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Novasta® Kurumsal Web Tasarım hizmetinde standart olarak web sitenizde kullanılacak banner tasarımları, fotoğraf çalışmaları, verdiğiniz reklamlarda kullanılacak tüm öğeler vektörel olarak size teslim edilir.

YUKARI