Web yazılım geliştirme

Web yazılım hizmeti ile web projeleriniz gerçeğe dönsün.

Firmanıza özel yazılım hizmeti

Anahtar teslim size özel web yazılım geliştirme hizmeti.

Web yazılım geliştirme, daha gerçekleşmemiş yaratıcı fikirleri, müşteri yönetim sistemleri (CRM), ERP sistemleri,   kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik özel yazılım hizmetlerini içerir.

Novasta® tüm yazılım geliştirme sürecinde backend'de PHP yazılım dilini frontend'de Javascript, CSS3, Bootstrap gibi güncel  teknolojileri kullanmaktadır.

Neden PHP ?

Kurumsal Web Tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu novasta®

Novasta® web yazılım geliştirme'de PHP yazılım dilini kullandığı için Wordpress, Facebook App, Woocommerce, Drupal, Magento, vb. bir çok programa eklenti üretebilmekte müşterilerinin özel ihtiyaçlarına çözüm sunabilmektedir. 

PHP'nin açık kaynaklı ve Linux tabanlı oluşu Türkiye Cumhuriyeti resmi işletim sistemi Pardus ile 100% uyum göstermektedir.

 

PHP tabanlı
eklenti yazılımı

Her platformu eklentilerle kendinize özel hale getirin.

Anahtar teslim web yazılımları

Web yazılım geliştirme dinamik bir süreçtir,
müşterilerimize proje teslimatı sonrası teknik destek süreklilik arz eder.

Online alışveriş siteleri, gazete, portal, dernek web siteleri, fırsat web siteleri, kişiye özel uygulamalar, sektöre özel yazılımlar vb. aklınıza gelebilecek tüm web sitesi sistemleri web yazılım geliştirme hizmeti kapsamında sizlere sunulabilir.

Web sitenizi size özel olarak tasarlayıp tüm web yazılım geliştirme ve test süreçlerini firmamız tarafından gerçekleştirilip takibi devam ettirilir. Web siteniz tamamlandığında güncel tüm web standartlarını karşılar bir şekilde sizlere teslim edilir.

Proje sonrası yazılımı geliştirmeyi devam ettirmek için kendi ekibinizi kurmak istediğinizde yazılımcılarımız kodların tüm detaylarını ekibinizle paylaşır, framework, kod mimarisi vb. gereken tüm ayrıntıların eğitimi verilir.​

 

Novasta® proje teslimatından itibaren tüm ekibiyle web projenizi desteklemeye devam etmektedir. İsterseniz projenizin bakım ve güncelleme hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi,  isterseniz geliştirme sürecine devam edip yazılımın sürümünü arttırabilirsiniz.

Eğitim ve
Destek

Web yazılımına desteğimiz, proje sonrasında devam eder.

YUKARI