Novasta Web Tasarım ve Yazılım Teknolojileri


PHP / MySQL

Novasta tasarım web tasarım ve yazılım uygulamalarında C tabanlı PHP yazılım dilini kullanmaktadır. PHP yazılım dili Facebook, Sahibinden, Gitti Gidiyor, E-Bay, Foursquare gibi dev sosyal medya platformaları için seçilmiş zengin bir kaynak ve destek barından tüm web ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılamanıza olanak veren bir yazılım dilidir. Ayrıca wordpress, drupal, magento vb. milyonlarca kullancısı olan platformlarda PHP kullandığından bu platformalar özgün yazılım üretmek ve çevirmek kolaylaştırmaktadır.

html5 / javascript

Novasta web'te standart içeriklerin görüntülenmesinde HTML5 kullanarak tablet, telefon, masaüstü gibi farklı platformlarda içeriğin düzgün görüntülenmesini sağlarken, kullancı dostu ve interaktif yazılımlar oluşturmak için Javascript kullanmaktadır.

CSS3 / .less

Web tasarımınız uygulanırken tüm tasarımsal öğeler CSS3 standarlarına uygun olarak hazırlanır. LESS derleyicileri kullanarak farklı css katmanları kolay bir şekilde tek bir still dosyası haline getirilebilir.

Novasta İçerik Yönetim Sistemi

Novasta tarafından sadece talep edildiğinde database bağlantısı sunan hızlı, esnek, genişletilebilir PHP ile yazılmış ve web sitesinde istenilen bölgelere müdehale etmenize olanak veren yönetim sistemidir. Çoklu dil desteği ve sınırsız genişletilebilme özelliği ile Novasta içerik yönetim sistemi her türlü sektöre uygulanabilir.

Wordpress

Novasta talep eden müşterilerine dünyaca kabul görmüş ve PHP yazılım dili kullanılarak oluşturulmuş wordpress sistemini sunar. Kolay güncellenebilen komplike işleri kolaylıkça yapabilen wordpress sitemi ücretsiz olarak herkese sunulur. Wordpress backend çözüm olarak seçilmiş ise sitenin teması ister müşterilerimizin isteğine göre sıfırdan tasarlana bilirken, istenirse genel tasarım şablonlarıdan yararlanarak kurumsal kimliğinize giydirilebilir.

 

YUKARI