Mimari Modelleme

Mimari modelleme ile etkileyici, göz alıcı, gerçeğe yakın görselleştirme hizmeti.

İnşaat projelerinizi etkileyici mimari modeller ile pazarlayın.

Ülkemizde inşaat sektörü ekonominin lokomatif güçleri arasında yer almaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir vb. büyük şehirlerde yüzlerce konut projesi hayata geçirilmektedir. Mimarlık büroları, gayrimenkul ortaklıkları, mütahitlik firmaları projelerini mimari modeller ile en gerçekçi ve etkileyici şekilde daha kağıt üzerindeyken müşterilerine göstermek isteyeceklerdir.

Novasta tasarım mimari modelleme ve görselleştirme hizmeti ile projelerinize özel gece, gündüz sahneleri hazırlayarak en doğal ve etkileyici render görüntüleri ile müşterilerinizi karşılamanıza olanak verir. İstenildiği takdirde proje içerisinde dolaşma yada kat animasyonlarıda 3d mimari modelleme hizmetlerinin içerisine eklenebilir.

Mimari modelleme'yi nasıl yapıyoruz?

Mimari modeller müşterinin isteğine göre dış çekim, iç çekim  gece, gündüz, gün batımı gibi günün farklı saat dilimlerine göre, yorumlanabilmektedir.

Mimari modeller istenilen detay derecesine göre (kameranın yakınlığı ve uzaklığına göre), projenin çevre mimarisi, peyzajı gibi bir çok faktörle beraber bir araya getirilerek gerçekçi görseller yakalanmaya çalışılır.

YUKARI