Inbox Mail

Inbox mail uygulamamız ile kayıtlı müşterilerinizin posta kutusunu hedeflersiniz. 

Anti-spam yönetmeliklerine uygun olarak mail gönderin.

Internetin hayatlarımıza girmesi ile birlikte firmaların birbirleriyle iletişim şeklide değişmiş ve e-postalar ile birlikte iletişimde hız ve kolaylılığın hakim olduğu bir devrim yaşanmıştır.

Bu gelişmeler reklam sektörünün iştahını kabartmış ve e-mail pazarlamanın temelleri atılmıştır. Geçen 30 yıllık süreçte kötü niyetli kullanıcılar da türemiş ve yaygın olarak bu servisleri kullanmaya başlamış ve bunun sonucunda e-mail ile haberleşmenin kuralları uluslararası normlarla bağlanmıştır.

Inbox mail uygulamamız ile birlikte bu normalara uygun hareket ederek müşterilerinizin spam klasörlerini değil direk posta kutusunu hedef alırsınız.

Inbox mail uygulamasına neden ihtiyacım var?

Inbox mail uygulaması ile web siteniz üzerinden mail bülten kaydı, web formlarına iliştirilmiş bülten onayı, mail listeleri oluşturma, gönderdiğiniz mailler ile ilgili okundu, silindi analizleri vb. tüm uygulamalara online olarak erişme imakını bulursunuz.

PHP ve MySQL tasarlanmış sistemimiz direkt olarak web serverlarınıza yüklenir. Güncel bütün anti-spam yönetmeliklerine ve Türkiye Cumhuriyeti elektronik ticareti düzenleme kanuna uygun olarak sunulmaktadır.

Inbox mail uygulamasının diğer sağlayıcılardan farkı nedir?

Inbox mail uygulamamız direkt olarak kendi serverlarınız üzerine kurulur. Sizin mail adresleriniz ile başka hiç kimsenin bir bağı yoktur. Programın sadece işleyişi bizim serverlarımızda çalışır.

Inbox Mail sürükle bırak sistemi sunmamak fakat direkt olarak 100% HTML5 uyumlu çalışır.

İstediğim kadar mail Inbox Mail ile gönderebilir miyim?

Mail gönderme herkesin hakkı olduğu gibi bu hak yanlış kullanıldığı zaman beraberinde yaptırımlarıda getirir. Mail pazarlamanın yanlış kullanılması sonucu ip adresiniz, mail adresiniz uluslararası kara listelere eklenerek bir daha o mail adresini uzun süre kullanılamaması gibi ciddi problemlerin yaşanılmasına sebebiyet verilebilir.

Hazırladığımız formlar sayesinde kendi rızası ile mail bültenize üye olan herkese , email adresi bırakmak koşulu ile sizinle iletişime geçen herkese ve mevcut mail listelerinize mail gönderebilirsiniz. Amacını aşan alakasız yere gönderilen mailler hem e-mail pazarlamanın faydasını düşürür hem de sizi gereksiz yere spam olarak işaretlenmenize sebebiyet verebilir.

YUKARI