Google AdWords®

Daha fazla müşteri haha fazla bilinirlik, daha fazla satış.

Eski dijital reklam
deneyimlerinizi unutun!

Doğru stratejilerle en kuvvetli dijital pazarlama elemanınız google.

Google AdWords, dijital reklam servisi firmanızın, ürünlerinizin geniş kitlelere duyurmak istediğinizde etkin bir reklam aracı olarak size yardım etmektedir. Doğru kullanıldığında çok güçlü bir reklam aracı olurken yanlış, teknik bilgisi eksik kişilerin elinde hızlı şekilde bütçenizi tüketen bir araca dönüşebilmektedir.

Novasta®, Google partners programları sayesinde adwords deneyiminizi sürekli olarak güncel tutar, yeni özellikleri kampanyalarınıza dahil ederek kampanyanızdan maksimum fayda sağlamanıza olanak verir

Kurumsal Web Tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu novasta®

Adwords ile bir çok buket çalışma yaparak belirlediğiniz paketlerdeki performans oranlarını görüntüleyebilirsiniz. Youtube a verdiğiniz bir video reklam belki arama sonuçlarına verdiğiniz reklamdan çok daha verimli olabilir, yada bölgesel değişikliklere giderek farklı demografik grupların davranışlarını test edebilirsiniz.

Novasta® size adwords reklam kampanyalarını optimize ederek, hedeflediğiniz stratejiye daha kısa zamanda ulaşmanızı olanak verir. Optimizasyon seçenekleriyle birim maliyetleriniz düşer.

Daha az ödeyin
daha fazla müşteri kazanın

Google'da daha kolay bulunun, üst sıraları hedefleyin.

Google Türkiye
Ekibiyle Tanışın.

Novasta® firma olarak Google partners programında yer almaktadır, müsait olduğunuz bir zaman Google Türkiye ile randevulaşıp, kampanya detaylarını değerlendirmek üzere sizleri Google rkiye ekibi ile buluşturabilir, birinci ağızdan dijital reklam kampanyanızın performansını değerlendirebilirsiniz

Bütçe ayırdığınız kampanyalarınız ile ilgili olarak sizlere düzenli olarak raporlar yayımlarız, hangi anahtar kelimeye ne kadar ödediniz, başladığınız yerde neredeydiniz mevcut AdWords® kampanyalarından sonra nerelerdesiniz, hepsini ayrıntılı şekilde reklam raporları ile analiz edebilirsiniz.

YUKARI