Novasta Gizlilik Politikası

Müşterilerimizin gizliliği bizim için çok önemli. Bu sebeple yaptığımız her sözleşmede müşterilerimizin maddi ve manevi her türlü bilgi paylaşımları ve özlük bilgi haklarını kanun önünde koruyabilmek için gizlilik sözleşmesi imzalarız.

Tüm bilgileriniz  kanunen Novasta tasarım güvencesinde işlenir.

Temel prensipler :

Firmalardan edinilmiş tüm yazılı yada elektronik bilgiler iş sözleşmesinin bitimine mütakip 2 hafta içerisinde novasta  bilgisayarlarından silinir.

Gönderilmiş tüm bilgiler müşteri web sitesinde yayınlanmak üzere müşteri tarafından aksi belirtilmemişse yayınlanır. Resimler veya bilgiler  novasta tarafından 3. Kişilerle paylaşılmaz, kullanılmaz. Fakat bilgilerin web sitesi aracılığı ile müşteri izni dışındaki kişiler tarafından kullanılması Novasta'yı bağlamaz.

Novasta edinilmiş ftp , hosting kontrol, domain kontrol vb. Bilgileri hepsini iş sözleşmesinin bitimine mütakip bilgisayarlarından siler. Ftp,hosting ve domain şifrelerinin değiştirilmesi konusunda müşterisine bilgilendirme maili gönderir.Novasta'nın kendi hosting hizmetini kullanan firmalar için herhangi bir silme işlemi kullanılmaz.

Usb, cd, dvd vb mecralarla gelen dijital medya ve bilgiler iş sözleşmesi bitimine mütakip müşteri trafından geri alınmamış ise imha edilir.

Sözlü olarak dile getirilmiş bilgi ve sırlar için novasta'dan hak talep edilemez.

Her iş sözleşmesine mütakip firmalar ile gizlilik sözleşmesi imzalanır. Novasta gizlilik sözleşmesi müşterisinin haklarını korumaya yönelik müşterinin sektörüne göre özel olarak düzenlenir.

YUKARI