3D KABLO ÇİZİMİ

Katalog, fuar afişi veya web sitenizde kullanabileceğiniz sektör deneyimli,
dikkat çekici kablo çizim hizmeti.

Kablo Sektörü Deneyimi

Kablo sektörü rekabet sebebi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında yoğun fuar katılımları ve pazarlama faaliyetleri yürütülen dinamik bir sektördür. Kablo üreticileri ve kablo satıcıları kablolarını fuar duvarlarında, fiyat listelerinde, web sitesi ürünlerinde, katalog, broşür gibi mecralarda etkileyici bir biçimde göstermek istemektedirler. 3D Kablo modelleme hizmeti tam olarak bu ihtiyaç için yaratılmış bir hizmettir.

Novastaolarak firmamız yaklaşık 2014 yılından bu yana, kablo sektöründe hem 3d kablo modelleme‘de hem de  katalog, web sitesi, broşür tasarımlarında uzmanlaşmıştır. Kablo sektörü müşterilerimiz sadece yurtiçi değil, yurtdışında Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Hollanda gibi ülkelere de yayılmıştır.

Sınırsız Kablo Detayı

3D Kablo çizimleri istediğiniz detaya ve katmana kadar inebilirsiniz. İsterseniz iç detayalarını kesit alarak 18-20 katmanlı kablolarda daha etkileyici bir sunum elde edebilirsiniz. Kağıt, Bakır, Aluminyum gibi kablolar için gerekli materyaller özel olarak formüllenip, gerçeğe en yakın görüntü alınmaya çalışılır.

Kablo markalama veya kablo üzerine logonuzun giydirilmesi, maksimum gerçekçilik için kablonun dış çapı, izolasyon çapları, damar tel sayısı, tel çapları gibi önemli detayların kablo yapısına göre hazırlanması gibi ihtiyacınız olan tüm detaylar tarafımızdan 3d kablo çizimi hizmetinde gerçekleştirilmektedir.

Animasyon ile daha etkileyici

Sadece kablo çizimi ve görselleme ile sınırlı kalmayıp, etkileyici kablo katman animasyonları ve özel üretim detaylarını yada kabloların kullanım amaçlarını, müşterilerinize kablo animasyonları ile gösterebilirsiniz.

Kablo Çizimini Kişiselleştirin

Çizimlerimiz aşağıda ki parametler için kişiselleştirilebilmektedir. Aşağıdakilerin dışında ki
kişiselleştirme talepleriniz özel tasarım olarak sunulmaktadır.

Kablo Damar Renkleri

Damar Renklerini Değiştirin

Damar renklerini kırmızı, kahverengi, gri vb bir çok renk seçeneği ile değiştirebilirsiniz.

Kablo İletken Tipi

İletken Tipini Belirleyin

Kabloların iletken tiplerini (Class 1,2,5) yada materyallerini (Al, Cu) belirleyebilirsiniz.

Kablo Kamera Açısı

Kablonun Kamera Açısını Değiştirin

Kablonun duruş açısını belirleyebilirsiniz.

Kablo Logo Ekleme

Logonuzu Kablo Üzerine Ekleyin

Kablo dış kılıf üzerine logonuzu ekleyebilirsiniz.

Kablo Üst Kesim Çizimi

Üst Kesit Görünümü Alın

Dilerseniz kablonuzun üst kesiti vektörel olarak hazırlanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Çizilecek kablonun detayları önceden sizden talep edilir. Kablo damar renkleri, kablonun yapısı, kablo bileşenleri modellemeden sonra taslak haline getirilir. Render öncesi gönderilen taslaklar için onaylar mail ortamında  alınır. Onaylanmış taslak kablo çizimleri maksimum gerçekçilik için görselleştirme işlemine sokulur.

Standart tüm orta, yüksek ve alçak gerilim güç kablolarını çizebiliyoruz. Alev geçiktirici, halojensiz, zırlı, zırhsız tüm kablo çeşitleri tarafımızca değerlendirilip çizimi ile bilgilendiriliyorsunuz. Kablo sektörü deneyimizi sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp, Rusya’da kullanılan kablo çizim çalışmalarımız sayesinde 20-25 katmanlık kablo çizimleri gerçekleştirdik.

3D modellemesi tamamlanmış kabloları, 3D animasyon ile 360°  döndürebilirsiniz. 360° ürün çekimi ile ilgili daha detaylı bilgi alın.

Kablo sektöründe çizimi en çok talep edilen kablolar; zayıf akım kabloları, 0.6/1kv Güç Kabloları, Orta Gerilim Güç Kabloları ve Yüksek Gerilim Güç kablolarıdır.